APARTMÁN ELENA 309

Garden of Eden, Sveti Vlas, Bulharsko

Garden od Eden

Garden of Eden je rozlehlý apartmánový komplex v klidné oblasti severně od Slunečného pobřeží. Nachází se hned u pobřeží Černého moře s krásnou soukromou písečnou pláží.


V komplex jsou dohromady 3 restaurace. Italská restaurace s bazénem, Grill Fish restaurace na pláži s výhledem na moře a hotelová restaurace se švédskými stoly. V sezóně zde fungují i 3 bary, z něhož jeden je přímo na pláži.


K dispozici je zde i malý obchůdek, kde najdete vše co budete k pobytu potřebovat, venkovní oplocené parkoviště i podzemní garáže strážené kamerovým systémem.

Pro zábavu malých dětí je zde skákací hrad, dětské hřiště či tenisové kurty.

Apartmán ELENA 309

Elena 309 se nachází v první linii apartmánů s výhledem na moře.

Je to mezonetový apartmán pro max. 7 osob. V přízemí je kuchyňka, která je plně vybavená (lednička, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlná trouba, varná deska, veškeré potřebné nádobí), obývací pokoj s TV, klimatizace v každém pokoji, WIFI,  koupelna s WC a pračkou. Další dvě koupelny s WC jsou v prvním patře, kde jsou také tři ložnice s manželskou postelí.

Kam se podívat?

Garden of Eden se nachází v blízkosti Slunečného pobřeží, cca 10 min autem. Slunečné pobřeží je nejpopulárnější letovisko v zemi a je známé pro svou rozmanitost, nespočet barů, restaurací a jiné zábavy. Kousek se nachází historické městečko Nesebar, které stojí za návštěvu. Dalšími typ na výlet je Delfinárium ve Varně, nedaleký aquapark nebo bahenní lázně kousek od Nesebaru.

Fotogalerie

CENÍK

1 noc/apartmán

cena za celý apartmán na jednu noc

160 € / 3 990 Kč